DS Laboratories’in Türkiye Münhasır Distribütörü ETU Makine İnşaat Kimya Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.uzun yıllar paslanmaz çelik teknolojisi başta olmak üzere gıda tesisleri imalatı, projelendirmesi ve montajı alanlarında uzman kişiler tarafından kurulmuştur. Türkiye, Almanya, Amerika, Rusya, Kazakistan ve Gürcistan’da uzun yıllar gıda tesisleri konusunda hizmetler veren uzmanlardan oluşan bir firmadır.  

Misyonu gereği geleceğe yönelik yeni standartlar belirlemeyi ilke edinmiş olan firmamız, bitkisel extraction konusunda dünya lideri olan E&E firmasının Türkiye Temsilcisi olarak faaliyet göstermekte, aynı zamanda ABD’de saç bakım-cilt bakım konularında lider konumundaki DS Laboratories’in Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. 

Gerek E&E firmasının Türkiye Temsilciliği olarak gerekse DS Turkey olarak sağlanan tüm hizmetler, Uluslararası Standartlar ve Kalite Yönetim Sistemleri’ne uygun olarak gerçekleştirilmektedir. 

E&E firmasının Türkiye Temsilciliği kapsamında büyük bölümü çokuluslu firmalardan oluşan geniş müşteri portföyümüz için; kullanım amacına ve ilgili sektörün özelliklerine göre kapasitesi ve teknik özellikleri farklılık gösteren paslanmaz sacdan tank üretimi ve montajı, depolama tankları, stok tankları, proses tankları, çökertme tankları, melas tankları gibi ürünleri kullanım amacına göre sınıflandırılması, gıda, meyve suyu, bira, su, süt, ilaç ve kimya ile boya sektörleri için proses ve dizayn mühendisliği, otomasyon, izolasyon, paslanmaz çelik proses komponentleri, boru ve boru bağlantı ekipmanlarının tesisatı, montajı ve işletmeye alınması ve benzeri endüstriyel hizmetler sunmaktayız. 

DSTurkey Temsilciği kapsamında ise; Amerika Birleşik Devletleri’nde yüksek performanslı dermatolojik ürünler ve cilt bakım ürünleri üretimi ve satışı faaliyeti yürüten, hisseleri A.B.D NASDAQ Borsa’sında halka arzedilmiş DS Laboratories Inc.’in, Türkiye’de yürürlük mevzuatına uygun şekilde kozmetik ürün statüsünde olan saç ve cilt bakım ürünlerini Türkiye’ye ithal ederek, ürünlerin perakende satışını ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. 

ETU Makine İnşaat Kimya Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., müşterilerinin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılamakla yetinmeden, beklentilerinin ötesine geçebilmek ve bunun için de bilgiyi en verimli şekilde kullanarak müşteri memnuniyetini ön plana alan bir  kurum olmayı kalite politikası olarak belirlemiştir.

 

BANKA HESAP NO

BANKA: QNB FİNANSBANK KIZILTOPRAK ŞUBESİ

ŞİRKET ADI : ETU MAKİNE İNŞAAT KİMYA GIDA SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

IBAN NUMARASI : TR87 0011 1000 0000 0033 4544 36

İletişim

Bağdat Cd. Aziz Kaya İş Merkezi No:193, 34730 Çiftehavuzlar – Kadıköy / İSTANBUL

Tel 90 216 469 47 77 (pbx) Faks 90 216 478 20 98

[email protected] www.dsturkey.com www.dssatis.com