REVITA HAIR STYLING MOUSSE
REVITA HAIR STYLING MOUSSE

REVITA HAIR STYLING MOUSSE

Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)

REVITA HAIR STYLING MOUSSE 150ml.

REVITA HAIR STYLING MOUSSE 150ml.

Revita Şekillendirici Köpük optimum kafa derisi ve saç sağlığını desteklemek üzere tasarlanmış özel nanosome saç destek kompleksi  içeren piyasada türünün ilk örneğidir.

Doğal botanik ve saç uyarıcı özleri ile zenginleştirilmiş bu köpük saçınıza zarar vermeden saç şekillerinde tutuş, volüm ve canlılık sunmaktadır. Tüm saç tipleri için inanılmaz hacim üretir. Alkol, paraben ve sodyum klorür içermez.

ETKİNLİKLER:

Şekillendirici ürünler, genellikle kafa derisi üzerinde yüksek bir tahriş potansiyeline sahip ve saç incelmesi ne yıpranmasına neden olan düşük maliyetli malzemelerle üretilmektedir.

DS Laboratories Saç Sağlığı uzmanları tarafından klinik deneylerle test edilmiş olan formülü sayesinde kafa derisi sağlığını ve saç sağlığını optimum düzeyde koruyarak  inanılmaz şekillendirme ürünleri ortaya çıkarmıştır.

NASIL KULLANILIR:

Avuç içine köpükten 2 ila 3 kez pompalayarak ürünü kökten uca saça yedirin. İstenen stili uygulayın veya kurutarak şekil verin. En iyi sonucu elde edebilmek için Revita + Revita.COR ile yıkanan saça uygulanır.

Spectral tedavisi ile birlikte kullanılırsa, Spectral uygulandıktan sonra saça Styling Mousse uygulanır.