Revita Styling Spray Promosyon
Revita Styling Spray Promosyon

Revita Styling Spray Promosyon

Fiyat : ₺232,00(KDV Dahil)

Revita Styling Spray 150ml. Promosyon

İki Adet Revita Styling Spray Alana 1 Adet Revita Styling Spray Hediye 

Revita Styling Spray- Saç Şekillendirici Spray 150ml.

Revita Şekillendirici Saç Spreyi optimum kafa derisi ve saç sağlığını desteklemek üzere tasarlanmış özel bir nanosome saç destek kompleksi  içeren piyasada türünün ilk üründür.

Şekillendirici saç spreyi, saç gücünü ve hacmini arttırırken doğal görünümlü bırakır. Doğal parlaklık vermenin yanı sıra uzun süreli dokunmalara karşı destek sağlayan çok yönlü şekillendirme aracıdır. Paraben ve sodyum klorür içermez. UV Koruyucu ve nemlendirici özelliği ile saçınızı şekillendirirken sağlığını da korur.

ÖNEMLİ HATIRLATMA : SAÇ MODELİNİZİ KORUYARAK DAHA HAFİF SAÇ TUTUŞU SAĞLAR.

ETKİNLİKLER:

Şekillendirici ürünler, genellikle kafa derisi üzerinde yüksek bir tahriş potansiyeline sahip ve saç incelmesi ve yıpranmasına neden olan düşük maliyetli malzemelerle üretilmektedir.

DS Laboratories Saç Sağlığı uzmanları tarafından klinik deneylerle test edilmiş olan formülü sayesinde kafa derisi sağlığını ve saç sağlığını optimum düzeyde koruyarak  inanılmaz şekillendirme ürünleri ortaya çıkarmıştır.

 

NASIL KULLANILIR:

Nemli veya kuru saça ürünü doğrudan şekil verilmiş olan saça püskürtülür, yada ürünü püskürttükten sonra saça istenilen şekil verilir. Doğal kurumaya bırakılır.

En iyi sonucu elde edebilmek için Revita + Revita.COR ile yıkanan saça uygulanır.

Spectral tedavisi ile birlikte kullanılırsa, Spectral uygulandıktan sonra saça Sytling Spray uygulanır.