REVITA.COR (925ml.)-Yüksek Performanslı Saç Kremi
REVITA.COR (925ml.)-Yüksek Performanslı Saç Kremi
REVITA.COR (925ml.)-Yüksek Performanslı Saç Kremi
REVITA.COR (925ml.)-Yüksek Performanslı Saç Kremi
REVITA.COR (925ml.)-Yüksek Performanslı Saç Kremi
REVITA.COR (925ml.)-Yüksek Performanslı Saç Kremi
REVITA.COR (925ml.)-Yüksek Performanslı Saç Kremi
REVITA.COR (925ml.)-Yüksek Performanslı Saç Kremi

Revita.COR Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Yüksek Performanslı Saç Kremi (925ml.)

Fiyat : ₺315,00

Saç diplerine uygulanabilme özelliği ile saç seyrekliğine karşı son derece etkilidir. Kullanıldıktan sonra en az 12 saat boyunca etkisini sürdürebilen yüksek performanslı bir üründür.

Revita.COR Yeni saç oluşumunu destekleyen saç kremi dermatologlarca önerilmektedir. İşte, "Neden Revita.Cor kullanmalıyım?" sorusunun cevabı: 

 

DS Laboratories'in nanoteknokoljik ürünü, "Revita.COR Yeni saç oluşumunu destekleyen saç kremi" sadece saç kremi değildir! Saç diplerine uygulanabilme özelliği ile saç seyrekliğine karşı son derece etkilidir. Kullanıldıktan sonra en az 12 saat boyunca etkisini sürdürebilen yüksek performanslı bir üründür.

 

(*) Referans

DS LABORATORIES ürünlerini, Dermatoloji alanında dünyanın önde gelen ismi Dr. Antonella Tosti de önermektedir.

 

(!) Açıklama

Hidrofobik yapıya eklenmiş güçlü etken maddeler yeni nesil dağıtım sistemi ile etkinliğin 12 saat ve üzeri devamlılığı, bitkisel kök hücreler sayesinde saç folikül gelişimi ve büyümesini teşvik eder. Terleme ya da yüzme dahil maksimum etkinlik.

Önemli gelişmelerin yaşandığı biyoteknoloji alanında başarılı bir ürün olan REVITA.COR, sadece saç kremi değildir. Saç diplerine uygulanabilme özelliği ile saç seyrekliğine karşı son derece etkilidir. Kullanıldıktan sonra en az 12 saat boyunca etkisini sürdürebilen yüksek performanslı bir üründür. 

 

# Revita.COR, besin öğeleri içeren bileşenler de içermektedir.

# Yaşam tarzı değiştirilmeden saç derisi sağlığını korumaktadır. 

» Saç seyrekliğine karşı yüksek performans sergileyen saç kremidir.

» Özellikle saç diplerine uygulama alanında tek şekillendiricidir.

» İçindeki yoğun yüklü katyonik enkapsüle olan kapsamlı, yüzeye iyi tutunan ve hızlı şekilde nüfus eden hidrofobik, doğal bir üründür.

» Durulandıktan sonra en az 12 saat boyunca etkisini sürdürebilen üstün kaliteli bir üründür. 

 

REVITA.COR nasıl etki eder?

Yapılan klinik testler sonucunda, REVITA.COR’un içeriğinde bulunan bileşenlerin saçlı deriye fark edilir derecede canlılık verdiği, ayrıca foliküler fonksiyon bozukluklarına karşı önemli avantajlar sağladığı saptanmıştır. Yüksek performanslı içeriğinde bulunan; hidrofobik, bio-adhes ve katyonik yüklü mikrokürecikler sayesinde daha derine nüfuz ederrek daha uzun süre etkisini sürdürmektedir. Binde bir milimetreden (micron) daha küçük çaptaki kürecikler ile yüzme veya terleme gibi su ile temas halinde dahi maksimum fayda sağlar.

Saç köklerindeki doku yenilenmeleri kök hücrelerin onarımı ile gerçekleşmektedir. Revita.COR insan kök hücrelerine oldukça yakın bitkisel kök hücreleri içeriği ile saç derisinin kök hücrelerini koruyucu tüm özellikleri bünyesinde barındırır.

Bununla birlikte, koruyucu özelliğe sahip bileşenlerden oluşmaktadır. Antioksidan ve anti-inflammatory etkilere sahip apigenin, testesteronu regüle eden kafein, saç köklerinin ömrünü uzatma özelliğine sahip ginseng, hücrelerin yeniden modellenmesine destek veren nano copper peptitler, güçlü antioksidan etkiye sahip spin trapler ile 3002 den fazla enzimin faaliyetini etkin şekilde sağlaması için çinko içermektedir.

Nitrikoksit bakımından öncül arginine, bir amino acid olan sitrulin, cyclic alkol inositol, peptitler yönünden zengin lupine ekstratı ve kanın (plazma) geçirgenlik seviyesini arttırıcı tirozin içermektedir.

Bununla birlikte, Revita.COR gelişmiş onarım sağlayan biotinyl tripeptide-1, niasinamid, saçlı deriyi onarıcı ajanlar ve çeşitli aromatik bileşenler içerir.

 

(!) Ana Etken Maddeler

Stem Cells, Spin Traps, Apigenin, Nano Copper Peptides, Niacinamide, Arginine

 

(!) Kullanma Talimatı

+ Saçlarınızı kaliteli bir şampuanla (REVITA'yı öneririz) yıkayıp duruladıktan sonra,

+ REVITA.COR'la saçınıza masaj yaparak kremin saç derisine nüfuz etmesi için başınızda her yere iyice yayın.

+ 2 dakika bekledikten sonra saç kremini bol suyla durulayın.

+ Daha iyi sonuç elde etmek için REVITA.COR'u her gün kullanmalısınız.