VITEROL.A EYES (15ml.)-Yaşlanma Belirtilerine Karşı Göz ve Dudak Çevresi Jeli

Fiyat : ₺110,00

VITEROL.A EYES YAŞLANMA BELİRTİLERİNE KARŞI GÖZ VE DUDAK ÇEVRESİ JELİ

VITEROL.A EYES (15ml.)-Yaşlanma Belirtilerine Karşı Göz Ve Dudak Çevresi Jeli.

VITEROL.A Eyes göz ve dudak çevresindeki yaşlanma belirtilerini azaltır ve önler. Bu jel hücre yenilenmesi sağlayarak cildi canlandırır. Bu sayede yeni hücre oluşumu teşvik edilir. Cildi besler ve derinlemesine nemlendirir. Aynı zamanda kolajen, elastin ve yeni hücrelerin oluşumunu destekler. Kullanıldığı ilk haftadan itibaren cilt daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm kazanır. Daha uzun vadeli kullanımda ise VITEROL.A Eyes göz ve dudak çevresindeki kırışıklıkların, mimik çizgilerinin, güneş ışınlarının sebep olduğu koyu renk lekelerin giderilmesini sağlar ve yeniden oluşmalarını engeller.

Kullanma Talimatı:

Cildinizi iyice temizleyin ve göz çevresine ince bir tabaka şeklinde jeli uygulayın. Parmak uçlarında geriye kalan jeli de dudak çevresine sürün.

Formül Bilgisi :

Water, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cucumber Extract, Hydroxyethylcellulose, Tipeptide-10 Citrulline, Palmitoyl Tripeptide-5, Butylene Glycol, Palmitoyl Oligopeptide,  Palmitoyl Tetrapeptide-3, Acetyhl Hexapeptide-8, Acethyl Tetrapeptide-5, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate, Carbomer, Polysorbate-20, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxethanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Hexylene Glycol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Extract.